Receta Gatimi

Nje me shume ne forum.


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Beni ecėn vetė... 10% Maska e chgrp9557
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Nje me shume ne forum.

  Pershendetje formulista
  me erdhi rendi edhe mua
  te jem ne mesin tuaj, jo ne mesin ne fillimin tuaj lol

  Ok pra shpresoj se me pranoni a? Normal qe po

  Une jam chgrp9557, prej Afrikes ne fund te botes aty ka fundi te ata zezaket e arfikes aty jetoji me ata e shyqyr zoti na ka ardh interneti edhe ktu se me heret skemi dit per ket sen??

  Shpresoj se pranoni edhe Afrikane ne forum, apo jo ?

  Ju pershendes nga Afrika e Larget....

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20

  Nje me shume ne forum.

  pershendetje dhe mire se erdhe ne lirenti.com
  je i mire pritur ne forum se ketu nuk bejm dallime as
  feje dhe as krahine
  te uroj tja kalosh sa me mire mes nesh

 3. #3
  Beni ecėn vetė... 10% Maska e chgrp9557
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  pershendetje dhe mire se erdhe ne lirenti.com
  je i mire pritur ne forum se ketu nuk bejm dallime as
  feje dhe as krahine
  te uroj tja kalosh sa me mire mes nesh
  flymyflymy ishalla osht ashtu

  shpresoj t'kalojm mir s'bashku

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Mir se erdhe chgrp9557 te uroj qendrim sa me te kendshem midis nesh.

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire se erdhe afrikan

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Mire se erdhe Afrika dhe qendrim te kendeshem mes nesh

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  18
  mire se erdhe mes nesh ! dhe mire ja kalofsh gjithashtu !

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mireseerdhe shpresoj tia kalosh sa me mire te puc

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Pėrshėndetje dhe mirė se erdhe. Ėshtė kėnaqėsi pėr ne tė kemi bashkėatdhetarė nga ēdo anė e botės.


  Kalofsh mirė.

 10. #10
  Beni ecėn vetė... 10% Maska e chgrp9557
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  lol nuk e pata une njemend se jam nga Afrika mos mKeni keqkuptuar pak a:S
  Prap se pare flm per mirkpritje...

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  weeeeee mw verte sje nga afrika????????cna zhgenjeve se doja te te beja ca pyetje per disa gjarperinj

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Celina
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  31
  Reputacioni
  0
  pershendetje forumista me vjen mir qe ndodhem ne mesin tuaj po kisha pas qef qe ky forum te ket pak ma shum hacking kjo kish mu kan ma e mir

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi i Forum-Al.Com
  Nga t0fx nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 11-10-2018, 06:50 AM
 2. Sa mė shumė qesh, aq mė shumė dobėsohesh !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 12:46 PM
 3. PC-ja po vdes, por shumė, shumė ngadalė!
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-10-2011, 05:49 PM
 4. +1 ne forum
  Nga genocid nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2009, 07:28 AM
 5. Nuk mund te postoj me shume se 3 imazhe ne forum
  Nga Rovi nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-06-2008, 10:37 AM