Receta Gatimi

Gjithcka ne shqip


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e LONA1981
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Thumbs up Gjithcka ne shqip

  Qe gjuha shqipe te mos humbase une jam e mendimit qe cdo gje duhet te jete e shoqeruar me titra shqip nese nuk eshte kominikimi gjithmone ne shqip.
  Po ju si mendoni ?

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mire e thu po kujt ja thu

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire se erdhe Lona.
  Mund te na shpjegosh pak me mire se cili eshte subjekti dhe i qellimi i hapjes se kesaj teme?

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  po ti mir e ke po se kush do e beje kete nuk e di si thua ti ?

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Mire e ke ashtu duhet me qene gjithmone, dhe sipas mendimit tim nje prej forumeve qe eshte me se shumti ne shqip eshte ky forum www.Lirenti.com.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e kabashi1
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  23
  Reputacioni
  0
  MiRE E KE EDhE UNE JAM ME TY PER KeTE MENDIM

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pierre Cardin do tė shesė gjithēka
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 02:16 PM
 2. Gjithcka mbi IPAD ...!?
  Nga DON1980 nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-10-2010, 07:12 PM
 3. Gjithcka ne 3D
  Nga MAJDI nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 06:54 PM
 4. Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 09:18 PM
 5. Trashegimetaret e Jackson “rrembejne” gjithcka
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-08-2009, 12:29 PM

Etiketat pėr kėtė Temė