Receta Gatimi

Cudia, mjeket ia nxjerrin plumbin pas 12 vjetesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Cudia, mjeket ia nxjerrin plumbin pas 12 vjetesh
  Ne vitin 1997, shume viktima u shkaktuan nga te ashtuquajturit plumba qorre. Nje grua nga Tropoja eshte plagosur plot 12 vjet me pare nga nje plumb i tille, por mjeket ia mjekuan plagen dhe ajo shpetoi. Mrika Rrucaj do te hyje ne lajmet e cudirave dhe ngjarjet e pabesueshme.

  40-vjecarja ka trokitur ne dyert e spitalit pas dhimbjeve te shumta pas te cilave dyshonte se kishte sinozit. Dhe nje grafi e thjeshte e ka kthyer ate pikerisht ne mars te vitit 1997.

  Gruaja nga Tropoja e me banim ne Bathore qe nga 97 deri diten qe beri kontrollin mjekesor nuk e dinte qe kishte nje plumb 3 centimetra ne koke. Perkundrazi shpesh ajo ishte mjekuar per dhimbje te shumta koke dhe dhemballesh.Ndersa nje prej mjekeve qe ka pare rastin eshte shprehur i habitur.
  Duke qene qene se nuk i shkaktoi vdekjen, gruaja tashme ka vendosur ta ruaje si nje relike kete plumb.
  Burimi:Top-channel

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Te shkuara, bravo mjekeve!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kjo eshte mrekulli

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  ore po si i ka hyre ky plumb kesaj???

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ia nxjerrin nga barku brushėn e dhėmbėve
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 02:32 PM
 2. Motrat Kardashian nxjerrin linjen e tyre te jeans
  Nga PinkPrincess nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 07:30 PM
 3. Mjekėt ia hoqėn nga kafka shpatėn gjigante
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-07-2011, 12:14 PM
 4. Tiranė: Vaksinimi pėr A/H1N1 do nisė nga mjekėt
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 01:31 PM
 5. Vasili: Mjekėt e paaftė do tė largohen nga puna
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-10-2009, 01:09 PM