Receta Gatimi

Cila VIP eshte ne foto?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 180
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  I Habitur Cila VIP eshte ne foto?  Cila mendoni se eshte ne foto?
  1.Jennifer Garner
  2.Winona Ryder
  3.Shannen Doherty
  4.Angelina Jolie - GJETUR

  -------------------------

  Vazhdoni me tek te gjeni Cili eshte ky VIP ne foto?

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  2) Winona Ryder mendoj une...

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Edhe une mendoj Winona Ryder......Meqe i ka floket e shkurtra...

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e geni000
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  angelina eshte

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  geni000 eshte Fituesi!


 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Sma priti mendja qe eshte Jolie,u bazova te floket e shkurtra te Winona Ryder sepse ajo i mban floket ashtu prandaj,gjithsesi bravo geni000.

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e geni000
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  faleminderit shume

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e gertimyteberi
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Shanen Daherty

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Angelina Jolie.....

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Pergjigja siper eshte dhene, mos shkruani kot!

  NQS doni zini fytyren e nje VIP-i dhe postoni foton, mos harroni te mbani dhe origjinalen per ta postuar kur te thuhet fituesi!!!

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e florib
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shumm mir genni000 bravo angelina oshtt

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e donaz
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  22
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Winona Ryder

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Kalojme tek nje foto tjeter:

  Cili eshte VIP ne foto?
  Ky postim pa alternativa, por behet fjale per nje aktore amerikane, e famshem per miqesine me nje delfin dhe qe sot lufton per ligjet e peshkaqeneve.

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  se di mendoj edhe un ashtu

  Winona Ryder

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Drew Barrymore ?

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Mos eshte kjo siper

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ti mbase dhe ke te drejt! Por sinqerit e kam harruar se cila eshteee po kerkoj nje here filet!!

  Nese deshiron, ke stafeten per te vendosur nje foto VIP sipas deshires

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po kjo e gjen kush eshte ?

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mariah Carey

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Dhe un ajo mendoj se eshte! Le te presim pergjigjen finale!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...
  Nga aldy nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 171
  Postimi i Fundit: 11-12-2015, 12:55 AM
 2. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 12:25 PM
 3. Cila eshte fjala qe nuk shqiptoni dot ne Anglisht!
  Nga ReniX nė forum In Italiano / In English
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-07-2013, 02:26 PM
 4. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 12:00 AM
 5. Rrjetet shoqėrore, cila ėshtė njė foto perfekte?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-12-2010, 12:58 PM

Etiketat pėr kėtė Temė