Receta Gatimi

Gjarperi qe ka ngrene dhe ka ne bark nje njeri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Gjarperi qe ka ngrene dhe ka ne bark nje njeri


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Anakonda me sa pash!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E paska gelltit sic eshte, nuk besoj se ka mbetur i gjalle?

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Jo ca gjalle, Anakonda e mberthen vort nje here gjahun e saj(e mbyt) dhe pastaj e gelltit.

 5. #5
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  19
  E zot car nuk shikojme

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Iiiiiii un si duroj dot gjarperinjte........

 8. #8
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ishte e tmerrshme..si e kishte gelltit ashtu direkt..

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Shume e frikshme dhe e tmerrshme....

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  shum e frikshme

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shume tmerrshme.....nuk e shikoja dot videon

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  paska edhe asi qi nuki shohin edin se jan te tmerrshme

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum interesante une nuk besij qe asht gjall

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjarpėri me dy koka “trondit” Gjermaninė
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 11:15 PM
 2. Eh... tash duhet ngrėnė edhe pjatėn
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 12:08 PM
 3. Kufome njeriu ne barkun e nje gjarperi
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-07-2009, 02:15 PM
 4. SH.B.A - Gjarpėri piton mbyt njė vajzė 2 vjeēe
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 11:07 PM
 5. Gjarpri duke ngrene gjarper!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 06:11 PM