Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Kush eshte me Inteligjent?

Votuesit
29. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Femra

  10 34.48%
 • Mashkulli

  19 65.52%

Kush eshte me Inteligjent? Femrat apo Meshkujt?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Ide Kush eshte me Inteligjent? Femrat apo Meshkujt?

  Femrat apo Meshkujt?
  Cila gjini mendoni se eshte me inteligjente?

  Hapet Votimi! Mundohuni te jeni me realist ne ate qe mendoni jo ne ate qe jeni!


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  po jane gjithemone meshkujt me inteligjent

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Une mendoj qe Meshkujt jane me inteligjent ne shume aspekte,po te shohim dicka ne te gjithe boten meshkujt jane ato qe dominojn si ne drejtimin e shtetit dhe shume gjerave kryesore etj,nuk po leje mbrapa dhe Femrat,por mendoj se meshkujt dominojn,ky eshte mendimi im.

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e kasaforta
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une mendoj qe mashkulli eshte ma intelegjent se femrat kshtu mendoj une

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e baby
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  n`net
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Femrat more po cilt meshkuj..

 6. #6
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  burri eshte koka e shtepise kurse gruaja qafa e cila e leviz koken nga te doje

 7. #7
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  mashkulli eshte i zgjuar kurse femra dinake ndersa politiken e ben testosteroni

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une mendoj se femrat jane me inteligjente

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Une mendoj qe Meshkujt jane me inteligjent ne shume aspekte,po te shohim dicka ne te gjithe boten meshkujt jane ato qe dominojn si ne drejtimin e shtetit dhe shume gjerave kryesore etj,nuk po leje mbrapa dhe Femrat,por mendoj se meshkujt dominojn,ky eshte mendimi im.
  Vertet meshkujt jane ne krye te shume institucioneve dhe organizatave te tjera, por kjo per vete faktin se femres nuk i eshte lene mundesia te shprehe bindjet e saj. Ne baze te disa sondazheve te bera, qe di une, femrat kane filluar te marrin ne dore drejtimin e shume gjerave.

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e Operatori
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Meshkujt ne pergjithesi kan dominuar perher, por kjo nuk eshte nje nga arsyet qe ato mund te quhen te zgjuar... Arsyeja qe meshkujt jan pak me teper inteligjent se femrat eshte se ne jeten reale jane meshkujt mundohen dhe reflektojn me mendje ne shum probleme te shoqeris, politikes, arsimit dhe teknologjis.

 11. #11
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  I bashkohem djalit lart per komentin.

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Meshkujt paskan fituar!


  URAAAA!

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Meshkujt


  femrat e perdorin zgjuarsin per djallezira, prapesira, poshtersira dhe gjera te tjera te ketij lloji...dmth e keqperdorin

 14. #14
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Meshkujt jane!....eshte vertetuar teorikisht dhe praktikisht!....femrat nuk duhet te jene as me shume e as me pak se sa i'u takon te jene...kush e ka te theksuar eshte e predispozuar te shkaterroj...kush e ka te munguar...eshte e perdispozuar ta shkaterrojne!....

  kush e zoteron ne mas....eshte fatlumi...

 15. #15
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  fifti- fifti

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Femrat mendoj

 17. #17
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Sigurisht qe ne femrat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi,Femrat-Meshkujt!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 26-10-2013, 10:31 PM
 2. Kush jane me te merzitshem: Meshkujt apo Femrat
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 03:54 PM
 3. Si manipulojnė femrat me meshkujt!
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-11-2012, 06:43 AM
 4. Kush shpenzojne me teper Femrat apo Meshkujt ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 11:07 AM
 5. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-05-2012, 09:57 AM

Etiketat pėr kėtė Temė