Receta Gatimi

+1 ne forum


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Arrow +1 ne forum

  - Emri im eshte Bryan
  - Jam 13 vjec
  - Banoj ne Tirane
  - Kam lindur ne Shkoder
  - Aktualisht i pamartuar, por jo single
  - Kam mbetur pa pune nga kriza financiare
  - Hobi im eshte te rri gjithe diten ne internet
  - Deshirra dhe endrra kam plot, por shume te mbetura ne sirtar
  - Do te futem ta eksploroj njehere forumin, pastaj do te shoh kush do te me pelqeje


  Ateher postin e bera sipas modelit te adminit te ketushem. Vura shume te dhena te miat, dhe tani me mbeti vetem nje gje tjeter t'iu them: Mire se ju gjeta!

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mirė se erdhe genocid dhe faleminderit pėr prezantimin.

  Tė uroj tė kalosh sa mė mirė midis nesh.


  ns

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Mire se erdhe genocid qendrim te kesndshem ne shoqerin tone.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  mir se erdhe shoku ja kalofshe mire

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  21
  mire se erdhe genocid te uroj qendrim te kendeshem

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Prezantim i bukur ky
  Vetem se dicka sme shkon ketu, pak i vogel per te qene kaq i sakte ne prezantim....

  Mire se erdhe dhe jam e sigurt qe do te pelqej forumi

 7. #7
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  une kam gjithe jeten qe merrem me forume....ndonje gje do te kem mesuar....nqs do vertetim me thuaj ndonje menyre.
  P.S. edhe dicka tjeter: kam lindur kalama i zgjuar

 8. #8
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  postimin e bera keshtu:

  shkova tek posti i pare fare i adminit, i mora te dhenat qe duheshin (Ctrl+c) dhe pastaj i bera paste ketu dhe fillova ti zevendesoja

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhondoe
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  10
  Reputacioni
  0
  pershendetje

 10. #10
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  qenke gallat ti! mire se erdhe ne forum dhe kalofsh sa me bukur.

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mire se ke ardh genocid

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genocid Lexo postimin
  une kam gjithe jeten qe merrem me forume....ndonje gje do te kem mesuar....nqs do vertetim me thuaj ndonje menyre.
  P.S. edhe dicka tjeter: kam lindur kalama i zgjuar
  Prape sikur sma mbush mendjen qe je 13...

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi i Forum-Al.Com
  Nga t0fx nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 11-10-2018, 05:50 AM
 2. Te kerkojne ne forum...
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 22-08-2013, 06:02 PM
 3. Firmat ne forum
  Nga ReniX nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 04:57 PM
 4. JusaWeb nė forum
  Nga JusaWebs nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-04-2009, 12:28 AM
 5. Nje me shume ne forum.
  Nga chgrp9557 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 11:01 PM