Receta Gatimi

Kanguri me shigjeten ne koke!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Cool Kanguri me shigjeten ne koke!  Sic e shikoni dhe ne foton siper, koken e kangurit e pershkron nje shigjet. Ai eshte kapur nga disa veterinere dhe i eshte hequr, per fat te mire asgje nuk ishte demtuar dhe tani eshte mire dhe leshuar i lire.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ah, per ate qe kallezon kush e ka goditur merr nje shperblim prej 7650 dollaresh amerikan qe jane rreth 5600 euro

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Sa gjynaf,shyqyr qe paska shpetu,e cuditshme,ma mer mendja si nuk i ka prekur asnje gje jetesore prandaj ka shpetuar...

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Nuk e kuptoj pse i qellojne, kur i lejne ne vend te plagosur......

  Eshte vertet mekat te gjuash kafshe te vecanta, sic jane kanguret.....

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e zhejoti
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shume gjynah qe qellohen kafshe te tilla

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dhimbje koke
  Nga agron beshtica nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-04-2012, 03:16 PM
 2. Tablet tė krahasuar kokė mė kokė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-01-2011, 04:40 PM
 3. 100-vjecarja me bri ne koke!
  Nga smocking2 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 08:40 PM
 4. Kokė mė kokė: Nexus One kundėr iPhone
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 11:41 AM
 5. Kanguri dėrmon “dajak” njė australian
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 09:06 PM

Etiketat pėr kėtė Temė