Receta Gatimi

Cilin program perdorni per komunikim?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Cilin program perdorni per komunikim?

  Windows Live messenger,Yahoo Messenger,Skype,Facebook apo tjeter?

 2. #2
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Un me shum perdor WLM dhe Facebook,por Skype e perdor me raste kur komunikoj me WebCam...

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Une perdor Facebook dhe Windows Live Messenger.

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  une perdor fb. wlm e perdor me shoqerine kurse skype e perdor per jasht shqiperise pasi eshte shum i mire per te komunikuar me audio dhe video.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Forumin, Windows Live Messenger dhe nje program VoIP!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une perdor me shum ktu qe ke permend Windows Live Messenger dhe Skype, Hi5 dhe Lokalisten por ktu ste qenkan

 7. #7
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lucatonii Lexo postimin
  Une perdor me shum ktu qe ke permend Windows Live Messenger dhe Skype, Hi5 dhe Lokalisten por ktu ste qenkan
  nk ka rendesi ne jan aty apo jo ju mund te postoni dhe te tjera pasi un kam ven edhe opsionin apo tjeter....

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Une personalisht perdor me shume windows live messenger per te komunikuar me te tjeret

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Cili nga keto programe eshte me i shpejte per te komunikuar?

  Facebook,Yahoo,Windows Live Messenger apo Skype

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Une mendoj se programi me i shpejt per te komunikuar eshte Skype

 11. #11
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  me i shpejt per te komunikuar esht Skype sidomos me webcam dhe audio por edhe Windows live messenger....

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Messenger dhe Skype perdor une.

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  une me shume Skype dhe msn

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  16
  Une te pare kam Skype .

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e zeqqqa
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  60
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  une e perdori telefoni hahahahha

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Dhe une jam i mendimit me Aldo24,per Skypen,eshte me i shpejte per me WebCamera dhe nuk ngec.Kam perdorur edhe WLMessenger si dhe ooVoo.

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  te gjitha ato siper pervec yahoos

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e zhejoti
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  skype eshte me i miri

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Un perdori 2 pika Windows Live Messenger, Skype (me raste kur flasim me te afermit) dhe Facebook si zakonisht

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  oovoo messenge skype. me audio dhe video. ndersa te tjetre gmail facebook edhe netlog perdor un ndersa te tjrte kam llogari por shum rrall i perdor vetem kur shoh qe kam mar ndonje emial.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilin antivirus perdorni?
  Nga Kliton nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 20-07-2018, 06:56 AM
 2. Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 09:37 PM
 3. Cilin Make Up-line perdorni?
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 11:10 PM
 4. Cilin SO Windows perdorni??
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 04:09 PM
 5. Cilin nga Website-t perdorni me shume?
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 11:27 PM