Receta Gatimi

I futet briri demit ne bark gjate shfaqjes!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Unhappy I futet briri demit ne bark gjate shfaqjes!  Torero Israel Lancho eshte personazhi ne foto, i cili ne Madrid eshte vene poshte nga demi, pasi e ka ngritur ne ajer duke i ngjulur brinjte ne stomak prej 20 centimetrash, gjate shfaqjes per festivalin e San Isidro. "Lancho nuk ka rrezik per jeten":thone mjeket, pasi per pak ka shpetuar zemra dhe mushkrite.
 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  booo ca i paska bo...mire qe paska shpetu.

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Ca tmerri.
  Une do kisha vdek nga frika, jo me nga dhimbjet. Mire qe paska shpetuar.

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  paska qene me shanc qe paska shpetuar.

 5. #5
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  i paska punu zbor.....tpakten ka shpetuar

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhondoe
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  10
  Reputacioni
  0
  sa keq me vjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 1/3 e popullsisė botėrore futet nė Internet
  Nga ReniX nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 05:32 PM
 2. Ia harruan gėrshėrėt nė bark gjatė operacionit
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-04-2011, 01:52 PM
 3. Fėmija “edukohet” qė nė bark
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2010, 10:30 AM
 4. Fėmija njėvjeēar bart fėmijė nė bark
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 03:06 PM
 5. Gjarperi qe ka ngrene dhe ka ne bark nje njeri
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 09:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė