Receta Gatimi

Foto Tatuazhe VIP


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Talking Foto Tatuazhe VIP

  Foto nga tatuazhet e VIP-ave

  Jessica Alba
  Tila Tequila  Linday Lohan


  Simona Ventura (italiane)


  Nina Moric
  Pink  [SIZE="3"]Ana Beatriz Barros

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Ja dhe disa te Angelina Jolie


 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Converse
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  woww shum interesante keto

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  shume te bukura

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Ato te Pink-ut shume interesante.

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  rihanna


  christina aguilera


  brad pitt


  Eva Longoria


  justin timberlake


  angelina jolie

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  rihanna( ky me pelqqq )


  megan fox


  david beckham


  lady gaga


  robbie williams


  victoria beckham

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  shakira

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  UNE per vete nuk kam tatu . por mos harroni ju moderatore te forumit ,se jeni edhe ju vipa, doja te dija se cfare tatush perdoret me shume ne shqiperi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 41-vjeēarja e mbuluar me tatuazhe
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-07-2011, 06:46 PM
 2. Tatuazhe seksi per femra
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-12-2009, 02:00 PM
 3. Peshqit me tatuazhe tė cilėt sjellin fat
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 01:08 AM
 4. Trupa te vizatuar dhe me tatuazhe
  Nga kuklla nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-10-2008, 09:40 AM
 5. Tatuazhe Henna
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2008, 04:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė