Receta Gatimi

Makina me e fundit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Talking Makina me e fundit

  Ky eshte prodhimi i fundit i Mercedez-Benz
  Lol...
  Ja cfare ben shqipetari. 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  HahHhahaha

  kete rrezik e merr Mercedezi per designer ne makinat e ardhshme!!!
  Inginier eshte miku, thoni te ca te doni por fijet i ka lidh mire, funksionojne te gjitha sherbimet
  shume e bukur!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  15
  hahahahahahah....

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Hahahahaaaaa kjo qenka shume e forte. Me kujtove nje dicka me kete gomarin......

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  A thua more qfar kubikazhe mund te kete ky...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Makina e padukshme
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 04:44 PM
 2. Ja pse ju zė makina? Ja zgjidhja!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 09:55 AM
 3. Aksidente me makina!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 04-06-2010, 06:11 PM
 4. Makina fluturuese.
  Nga aldo24 nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 10:51 AM
 5. Makina qe fluturon
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2008, 09:05 PM