Receta Gatimi

Shkruan 14.000 SMS porosi nė muaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tesa
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  11
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Shkruan 14.000 SMS porosi nė muaj  Pesėmbėdhjetėvjeēarja Kate Moore nga shteti amerikan Iowa ka fituar nė garėn e shkrimit mė tė shpejt tė porosive tekstuale nė celular nė tė cilėn sė bashku me Kate kanė marrė pjesė edhe 20 “shkrues tė shpejtė” tė SMS-ve.

  “Lejojani fėmijės tuaj tė shkruar porosi gjatė darkės, lejojani qė tė shkruaj porosi nė shkollė sepse kjo sigurisht shpaguhet”, ka deklaruar e lumtura Kate e cila sė bashku me trofeun, ka marrė edhe shpėrblimin prej 50.000 dollarėve amerikanė si dhe njė telefon celular.

  Edhe pse telefonin e parė e ka marrė para tetė muajsh, Kate Moore ka shkruar deri nė 14.000 porosi pėr muaj, dhe atė me shpejtėsi aq tė madhe sa qė pa ndonjė problem i ka mundur 20 finalistėt tjerė tė kėsaj gare.

  Kate Moore gjatė tetė muajve tė fundit, pos obligimeve ditore, ka shkruar nė mesatare 400 deri nė 700 porosi ēdo ditė. Pos kėsaj, rregullisht ka shkuar nė shkollė dhe pa problem e ka pėrfunduar me sukses.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 19-06-2009 mė 09:13 PM. Arsyeja: images.lirenti.com

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Po nuk i lodheshin duart asaj???
  Qenka shperblyer me nje shume te konsiderueshme.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  ta therrasim tani Rini Ring ket ne

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Une dua nje ore me shkruajtur nje sms kjo shkruaka 14.000 sms ne mua sa e shkathet qe qenka i meritoka parate se i jane keputur duart ne gjithe ato mesazhe

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Kjo i paska gishta si makine shkrimi...

 6. #6
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  a thu qfar
  ram-i ka
  qfar pentiumi esht

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  ta therrasim tani Rini Ring ket ne
  Hahahahahah po pra hahahhaa........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nokia 808 PureView me para-porosi ne Itali
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-04-2012, 12:46 PM
 2. Cd/dvd rw lexon po nuk shkruan
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:23 PM
 3. Vajza qe shkruan 14.000 SMS nė muaj
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 06:29 PM
 4. Palm Pre 2 fillon me para-porosi
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2010, 12:48 PM
 5. HELLO GILL*!! Edison Ypi shkruan................
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2008, 12:13 AM