Receta Gatimi

Hello!! Tė bashkojmė mendimet & idet!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 22 prej 22
 1. #21
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Azhornimi i numrit te postimeve nuk eshte i menjehershem! Duhet te kalojne disa minuta!

 2. #22
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Njatjeta, ajo gjeja qe e keni bere te lidhet me liket eshte disi e bezdisur e kam fjalen per ate qe thote "inverti"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Larja e duarve liron nga mendimet negative
  Nga gjendar nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-03-2013, 10:50 PM
 2. Gjestet, ndjenjat dhe mendimet e meshkujve
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 06:51 PM
 3. Mendimet mė ikin
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-02-2010, 04:57 PM
 4. Mendimet negative tė sėmurin
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 04:26 PM
 5. Truri nuk ka mė sekrete, ja kodi qė lexon mendimet
  Nga Negativ nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-01-2009, 10:28 AM