Receta Gatimi

Koalicioni PD me LSI


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Koalicioni PD me LSI

  Nje lidhje e re per shqiptaret! Do i siguroj dritat, punen dhe nga nje grua
 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Te forta fare qekan.....po ai tipi aty qe paska nxjerr vetem koken ca bon (Edi Rama)... 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ate tipin e kan varros pra gja, kshu si ēift i ri shum i bukur qeka , shkokan shum, qeka ne form ilira paska bo trup

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  19
  qeshni ju qeshni po e moren 4 vjet pushtetin, Edi le te vere te beje ndonje foto nudo tjeter se ndoshta fiton gje

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Ate qe e morem e morem e merituam dhe 4 vjet tjera,Edi tani te japi dorheqjen dhe te shkoje me pushime ne Franca prap dhe te shpresoje qe te vije ndonje tjeter si Fatos Nano ta marri prap.

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Ate qe e morem e morem e merituam dhe 4 vjet tjera,Edi tani te japi dorheqjen dhe te shkoje me pushime ne Franca prap dhe te shpresoje qe te vije ndonje tjeter si Fatos Nano ta marri prap.
  e di si esht puna , po nuk dhan dorheqjen qe te gjith kto politikanet qe jan te infektuar nga "komunizmi" nuk do ecim perpara aq sa duhet si shtet ne, kshu qe shpresojm tjpin dorheqjen sa me shpejt se per ti heq njeri nuk bohet llaf

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  S'besoj se do zgjase me shume se 4 vjet kjo martesa...
  Deri atehere, jete te lumtur...

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla Lexo postimin
  qeshni ju qeshni po e moren 4 vjet pushtetin, Edi le te vere te beje ndonje foto nudo tjeter se ndoshta fiton gje
  bravo Edit,se nudizmi esht gjeja me normale qe ekziston.ka shum familje qe e praktikojn nudizmin edhe ne shtepi,ambjentojn edhe femijet,qe mos te ken turp nga trupi i tyre.pse esht vip dhe e kan fotografuar ate, esht pun tjeter ajo. ne ate plazh qe ka shkuar ai kan qen te ndaluara rrobat..megjithate kjo do te thot qe ai hec me kohen, me pelqen..

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  shume te bukura cifte qe nuke zgjate shume

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e thanas
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  17
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kjo do te thote se politika jone eshte kurve

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga thanas Lexo postimin
  kjo do te thote se politika jone eshte kurve
  bravo, ti e dhe pergjigjen shkurt e prer.hihihi

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kliton Lexo postimin
  te forta fare qekan.....po ai tipi aty qe paska nxjerr vetem koken ca bon (edi rama)...:d:d


  tju trashegohen jane tamam homo

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Haha Klitono po ai skuthi

 14. #14
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  tju trashegohen jane tamam homo
  Faleminderit per urimin,por mos ke degjuar gje qe jane njerzit e mi keto apo si se spo kuptoj......?!!! se me sa di une skam te aferm me emrin Ilir dhe Sali qe te jen martuar bashke.Jane homo sjan homo ky eshte medimi jot dhe une e respektoj,por te lutem cfare lidhje kam une qe ke perdorur parashtesen tju.... duke mu referuar mua se nuk jam une shkesi.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Etiketat pėr kėtė Temė