Receta Gatimi

Ku gjejne shesh,bejne pershesh...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ku gjejne shesh,bejne pershesh...

  Pershendetje.

  Nga nje bisede mes miqve te mi u tha shume here shprehja; Meshkujt ku gjejne shesh bejne pershesh. Cfare me beri me shume pershtypje ishte dicka qe djemte me verte nuk e kundershtonin fare.
  A verte te jene te gjithe meshkujt njesoj? A qendron per ju djemte e forumit,kjo gje?
  Sa me shume diskutime shpresoj.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ne meshkujt njerez jemi si te gjith , dhe mqs njerezit jan te ndryshem nga njeri tjetri edhe meshkujt i bie te jene te ndryshem ku sejcili ka karakterin dhe personalitetin e vet. kurse ajo shprehja qe thua ti ka ngelur sepse ne nje fare situate te caktuar sjellja e meshkujve te ndryshem ka qene e perafert. po ta kapim ne kete kendveshtrim mund te themi qe edhe femrat te gjitha njesoj jane ne nje situate te caktuar.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  pershesh bejme te gjithe, por disa here nuk kaperdihet dhe ne kete here nuk eshte rast i mire! nqs vala merr dhe ata djem qe sduan te bejn pershesh atehere mungon autokontrolli!

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Ndoshta do tė thoshe vetkontrrolli ReniX.


  Tani varet se pėr ēfarė bėhet fjalė Smily kur thua atė shprehje. Personalisht e konsideroj si abuzim sepse kėtė mė jep tė kuptoj ajo shprehje: kur gjen shesh bėn pėrshesh. Ėshtė pak e rėndė si fjalė dhe si veprim.

 5. #5
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ashtu sic tha Peniel eshte fjale e rende te pakten edhe mua keshtu me duket.
  Kjo mund te ndodhe vetem atyre qe u pershtatet dhe qe jane te gatshem te perfitojne nga cdo gje(perfshire edhe ne marredheniet me femrat).
  Kurre nuk do thoja se jane te gjithe njerezit e njejte,sepse ashtu sic nuk jane te njejte ne pamjen fizike,nuk jane as ne karakterin qe kane,por as ne nje situate te caktuar kurre nuk do vepronin njesoj.
  Por sa me shume e mendoj aq me shume e kuptoj qe kjo gje vlen si per meshkujt ashtu dhe per femrat.
  Ndoshta e kam gabim por fjala qylxhinj do u pershtatej me me thjeshtesi ketyre personave

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nuk do tė thoja qylaxhinj sepse ndoshta nuk ėshtė pėrkufizimi i saktė por mund tė thosha papjekuri. Sidoqoftė ky ėshtė mendimi im.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėpucėt qė e gjejnė shtėpinė !!
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 06:26 PM
 2. Berisha: Mė 8 dhjetor, tė gjithė nė shesh
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2009, 08:28 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 08:44 PM
 4. Protesta pėr hapjen e kutive, Rama: Te drejten, cdo shesh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2009, 08:02 PM
 5. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 05:31 PM