Receta Gatimi

Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)

  Ky eshte kuadri ne boje vaji me i shtrenjeti nga veprat e artit 72 milion dollar ne nje ankand.


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)

  ksal i thone kur ske cfare me i bo paret

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)

  Po sajoj dhe une dicka te tille, por me te bukur ama, po e vej ne aste, kushedi kush budall do ma blej, ose sa do ma blej se................!!!!!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vana\";p=\"3208
  Po sajoj dhe une dicka te tille, por me te bukur ama, po e vej ne aste, kushedi kush budall do ma blej, ose sa do ma blej se................!!!!!
  puna eshte se nuk duhet bere e bukur,por sa me e shemtut e mundur... ketu eshte truku..hiiihihi

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)

  E po une e kam pak te veshtire te sajoj gjera te shemtuara!!!!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: Kuader rekord shitur 72 milion dollar(foto)

  ja paskan futur kot?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Samsung: Kemi shitur me shume se 20 milion Galaxy S3
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-09-2012, 03:25 PM
 2. iPad i shitur mė shumė se PC
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 05:55 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 12:22 PM
 4. 200 miljon dollar KESH (foto) :P :P
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-11-2007, 09:02 AM
 5. Kompiuteri 1 Milion Dollarė (foto)
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-05-2007, 04:54 PM