Receta Gatimi

Bjordi pro martesave tė homoseksualėve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  17

  Bjordi pro martesave tė homoseksualėve  Kryeministri i Shqipėrisė, Sali Berisha, ka premtuar legalizimin e martesave tė ēifteve tė tė njėjtės gjini, ndėrkohė qė finalisti i edicionit tė dytė tė “Big Brother Albania”, Bjordi Mezini, ėshtė pro kėtyre martesave.

  I pyetur nga “Panorama Plus” pėr legalizimin e martesave tė ēifteve tė tė njėjtės gjini, Bjordi ėshtė pėrgjigjur “pse jo”, por nuk e ka cilėsuar si diēka urgjente pėr Shqipėrinė.

  Megjithatė, ai mendon se kėto martesa si njė thyerje tabuje do e afronin Shqipėrinė me vendet e Bashkimit Evropian.

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e veeti
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  OH more BJORDI ... te keqen nena mos je edhe ti njeri nga ata te shkret .. .. kur e gjithe bota eshte mbushur nga femra te bukura ti dhe disa te tjere parapelqeni martesen me te njejten gjini .....po simbas te gjitha gjasave ty te pelqeka vellau i Adeles ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Bjordi dhe Adela, se shpejti personazhe te nje telenovele
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 11:36 AM