Receta Gatimi

A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 53 1234561151 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 1042
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  A e gjeni dot se cfare eshte kjo qe eshte ne kembe pas kesaj vajzes????
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  rere....

  apo krip?!?!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Jo nuk eshte as rere as kripe, nuke e kam fjalen per ate te bardhen, por per ate figuren e zeze qe eshte ne kembe pas asja vajzes

  Po keta te tjeret i zuri frika qe sdha asnjeri mendim, po futjani ndonjehere kot se ku i dihet del plot

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Qenka shume e cuditshme, s'eshte gje e zakonshme.
  mund te jete dicka qe futesh brenda dhe te rrokullisesh tatepjete me te, cfare s'bejne njerezit sot, i ke nga me te cmendurit.

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genti23\";p=\"3256
  Qenka shume e cuditshme, s'eshte gje e zakonshme.
  mund te jete dicka qe futesh brenda dhe te rrokullisesh tatepjete me te, cfare s'bejne njerezit sot, i ke nga me te cmendurit.
  hahaha sa kam qeshur o Genti me kete qe shkruajte... je i madh , mua per 100 vjet sdo me shkonte mendja tek kjo qe the ti, paske fantazi te tmerrshme

  Jo nuk eshte.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Nje veper arti nga mendja e asaj goces aty.
  them se eshte dicka e formuar si loja tetris me pjese, te pakten ashtu duket.

  Edhe ne qofte se ia kam futur kot fare, ti me ndihmo pak, te mos e vras shume mendjen se me duhet.

  TUNG!!!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Ja po fus edhe nje foto tjeter ndoshta ju ndihmon pak
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Ja edhe nje tjeter
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Eshte nje veper arti apo jo.

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  ata e shikokan sikur do shperthej,,,

  lol,

  mos hapet si ato vezet ruse ajo?!

  apo ishte puna per ate qe tha genti ?!

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"3374
  ata e shikokan sikur do shperthej,,,

  lol,

  mos hapet si ato vezet ruse ajo?!

  apo ishte puna per ate qe tha genti ?!
  Cfare fantazie qe keni? Ata e shikokan sikur do shperthej??? I madh je Reno, nuk e kisha vene re kete
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  ka mundesi te jete posta aliene, duhet te na kene cuar nje mesazh urimi.
  ne tokesoret pasi e paskemi ekzaminuar mire vendosem ta hapim "qypin" per te pare cka brenda.
  sic duket nga fotoja ata edhe kur po e hapkan prape me frike po rrikan se akoma nuk qenkan siguruar.

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  aty jan kater kolltuke edhe nje si tip koshi i vogel qe ishte ne maje

  Bravo Poligrafiksi e ke gjetur por jo te plote

 14. #14
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  duket si rakete...po qenka vertet e cuditshme sepse si veper arti qe mund te jete smund te preket nga vizitatoret.
  me duket si ato makinet qe futesh brenda e te rrotullojne fort..
  e di qe ia futa kot po mezi pres te me thoni se cfare č??? * * * ?

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  hajde tani thuje se cfare eshte se u bo legjende

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Ka mundesi te jete ajo qe tha PoLiGrAfIkSi, ata mund te jene kater kolltuke te bashkuar ne menyre te tille qe kane marre ate formen e raketes.
  Ajo gjeja e vogel ne maje mund te sherbeje si nje tavoline e vogel.

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  Po u thashe pra qe e gjetet
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  loooool

  hiihihi shyqyr qe doli,, po mire aty siper asaj shkretetires cfare donte?!?

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  domethen e gjeta una urrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa
  tani si i bi te tregoj un dicka dhe nese do e gjeni ju?

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A e gjeni dot se cfare eshte kjo ne foto?

  epo per ti ngaterruar pak njerezit o Reno
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 53 1234561151 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Foto iluzion-GJENI CFARE SHIKONI?
  Nga kuklla nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-06-2012, 06:58 PM
 2. Si ta gjeni se ku eshte prodhuar telelefoni juaj ?
  Nga abdullah92 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 11:39 PM
 3. Gjeni ēfare nuk shkon tek kjo foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-08-2010, 03:02 PM
 4. Mėsoni si tė gjeni qka ėshtė ngarkuar nė rapidshare.com/de
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-09-2009, 09:06 PM

Etiketat pėr kėtė Temė