Receta Gatimi

Learn Albanian language / Mesoni Shqip


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Llokumi_NY
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  4
  Reputacioni
  0

  Learn Albanian language / Mesoni Shqip

  Hi All!

  Are you interested to learn Albanian language.
  Online classes with LIVE Albanian Language Teachers.

  http://www.learn-albanian.com

  Learn Albanian from the comfort of your home.
  Contact and chat now with your teacher.
  ___________________________

  Gjuha shqipe.

  Mesoni gjuhen shqipe.
  Kjo eshte nje insme per ceshtjen tone kombetare.
  Ju lutem perhapini kete website http://www.learnalbanianlanguage.com

  Ketu mund te diskotojme per problemet dhe nevojat qe kemi per gjuhen shqipe.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: Learn Albanian language / Mesoni Shqip

  ke hapur nje teme shume interesante.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows 8 Language Packs
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-09-2012, 04:51 PM
 2. LingvoSoft Albanian !!!!!
  Nga miri01 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 08:56 AM
 3. Learn Albanian Language / Mesoni Shqip online.
  Nga Llokumi_NY nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 04:29 PM
 4. The Sexiest Albanian Female Celebrities
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-11-2007, 03:39 PM
 5. Kartona - FAMILY GUY in albanian
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-07-2007, 08:05 PM