Receta Gatimi

Policia greke vret njė shqiptar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20

  Policia greke vret njė shqiptar  Policia greke ka qėlluar pėr vdekje njė emigrant shqiptar, ndėrsa ka plagosur njė tjetėr mėngjesin e tė hėnės nė kryeqytetin grek, Athinė.
  Operacioni policor nisi si pasojė e vjedhjeve tė shumta qė ishin bėrė kohėt e fundit nė Athinė dhe dy emigrantėt shqiptarė ishin shpallur nė kėrkim si autorė kryesorė tė kėtyre akteve.

  Nga tė shtėnat e policisė njėri prej shqiptarėve u plagos dhe vdiq nė spital, ndėrsa i plagosuri tjetėr arriti t’u shpėtoje forcave tė policisė tė cilat janė vėnė nė kėrkim tė tij.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  cccc ca bohet keshtu pse shqiptaret e shkret vrihen gjithmon

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nuk kane limit fare keta! Sdi ca te them me!!

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  esht bo per mos me ik n'greqi ej...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-12-2010, 09:35 PM
 2. Katėr shqiptarė nėn pranga nga policia greke
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 01:04 PM
 3. Policia greke sekuestron 500 kilogramė kokainė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2009, 10:43 PM
 4. Policia greke kthen 160 klandesrine ne dite
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 12:02 PM
 5. Policia greke dhunon 9 emigrantė shqiptar
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-01-2009, 07:45 PM