Receta Gatimi

Cila ėshtė fjala qė mungon?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 13 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 247
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  Duke pare se u hap loja me loj fjalesh, kjo mendoj se eshte interesante....

  Shkruani nje Fjale duke hequr shkronjat persh:

  S_ _I_E_ _A

  Fjala eshte SHQIPERIA

  ----------------------
  rregullat:

  Minimumi i shkronjave duhet te jete 3~4 (varet nga gjatesisa fjales.)
  Ēdo pjesėmarrės mund te shkruaj TRE alternativa.
  Pas 10 Postimeve Duhet te shtohet nje Shkronje nqs akoma nuk eshte gjetur.
  Fituesi do te shkruaj Fjalen qe ai deshiron.

  --------------------
  ai/ajo poshte meje ka nderin te hapi lojen.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  Po e vazhdoj une

  L _ _ E _ T _

  Gjejeni

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  ti goce ke shkrujt LIRENTI
  RADHA JEME


  M _ _ S _ _ _ _ _Ihajt shtrydheni menjen

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!  MITSUBISHI

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  _ O _ U _ I

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  _ O _ U _ I

  F O R U M I

  kjo besoj se eshte  I _A_ _ _N_ _ A

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  NDONJE LLOJ NDIHME

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  me duket se e gjeta une ----IMAGJINATA---
  kjo eshte fjala apo jo ReniX????

 9. #9
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  Tani me takon mua te them fjalen
  P_ _ _ I _ E
  gjejeni tani

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  hmmm Po ajo eshte...

  pergjumesh tani, per tu menduar..  PS: Jo dy postime njeri pas tjeterit

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  POSTIME kjo eshte Nerti?

 12. #12
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  Emaus nuk č --- postime----
  Ka lidhje me stinen e veres...

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  E gjeta PUSHIME

 14. #14
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  po e gjete Emaus

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  ja nje tjeter


  R_ _ _ _a_ _ _ _i

  po kete e gjeni dot.

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genti23\";p=\"4090
  ja nje tjeter


  R_ _ _ _a_ _ _ _i

  po kete e gjeni dot.
  epo jep dhe ti nje ndihme te vogel,se eshte gjithe ajo fjale dhe vetem 3 shkronja dime ...me ca ka lidhje??? <img src=\\"{SMILIES_PATH}/icon_question.gif\\" alt=\\"\\" title=\\"Question\\" />

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  [quote=carolina\";p=\"4490]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "genti23\";p=\"4090":1n5atfde
  ja nje tjeter


  R_ _ _ _a_ _ _ _i

  po kete e gjeni dot.
  epo jep dhe ti nje ndihme te vogel,se eshte gjithe ajo fjale dhe vetem 3 shkronja dime ...me ca ka lidhje??? <img src=\\"{SMILIES_PATH}/icon_question.gif\\" alt=\\"\\" title=\\"Question\\" />
  [/quote:1n5atfde]

  eshte verdalle ne kete faqe, kerkoje me kujdes se do ta gjesh...

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  [quote=genti23\";p=\"4517][quote="carolina\";p=\"4490":3gttrofw]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "genti23\";p=\"4090":3gttrofw
  ja nje tjeter


  R_ _ _ _a_ _ _ _i

  po kete e gjeni dot.
  epo jep dhe ti nje ndihme te vogel,se eshte gjithe ajo fjale dhe vetem 3 shkronja dime ...me ca ka lidhje??? <img src=\\"{SMILIES_PATH}/icon_question.gif\\" alt=\\"\\" title=\\"Question\\" />
  [/quote:3gttrofw]

  eshte verdalle ne kete faqe, kerkoje me kujdes se do ta gjesh...[/quote:3gttrofw]
  E gjeta vangjeeeeeeeeeeell!!!!!!!!!
  REPUTACIONI

  hajt gjeni kte tani....


  E _ _ _ I _ _ _ T

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  hajt gjeni kte tani....[/i]

  E _ _ _ I _ _ _ T[/align][/quote]

  Mos esht EVENIMENT?????????

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Cila ėshtė fjala qė mungon?!

  F_ _ O_ _A_I

  HAJDE GJEJENI KETE..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 13 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte fjala qe nuk shqiptoni dot ne Anglisht!
  Nga ReniX nė forum In Italiano / In English
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-07-2013, 02:26 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 09:30 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:03 PM
 4. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-05-2012, 07:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė