Receta Gatimi

Nje i ri i shkruan leter Ministrit te Mbrojtjes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e selami2006
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  59
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Nje i ri i shkruan leter Ministrit te Mbrojtjes

  Zoti Ministėr i Mbrojtjes !


  Mė lejoni qė me shumė respekt tė marr guximin t'ju shpjegoj sa mė poshtė vijon, dhe t'i lutem vullnetit tuaj tė mirė pėr tė bėrė sforcimin e duhur pėr njė sqarim tė shpejtė tė ēėshtjes.
  Jam nė pritje tė thirrjes nėn armė. Jam 24 vjeē dhe jam i martuar me njė vejushė 44 vjeēare, e cila ka njė vajzė 25 vjeēe. Babai im ėshtė martuar me kėtė vajzė. Kėshtu, aktualisht babai im ėshtė bėrė edhe dhėndrri im, meqėnse ėshtė martuar me vajzėn time. Pėrveē kėsaj, nusja ėshtė bėrė edhe njerka ime, duke qėnė gruaja e babait tim.

  Gruaja ime dhe unė nė muajin janar u bėmė me njė fėmijė. Ky fėmijė ėshtė kėshtu vėllai i gruas sė babait tim, pra kunat i babait tim; pėrveē kėsaj ėshtė edhe daja im, pėrderisa ėshtė edhe vėllai i njerkės sime. Biri im pra ėshtė edhe daja im.

  Gruaja e babait tim pėr Krishtlindje lindi njė fėmijė, qė njėkohėsisht ėshtė edhe vėllai im pėrderisa ėshtė fėmijė i babait tim, dhe nipi im pėrderisa ėshtė fėmijė i fėmijės sė gruas sime. Unė jam pra vėlla i nipit tim, dhe meqėnse burri i nėnės sė njė njeriu ėshtė babai i tij, rezulton qė unė jam babai i vajzės sė gruas sime dhe vėllai i birit tė vet.

  Kėshtu qė unė jam gjyshi im!


  Me shpjegimin e gjithė kėsaj, ju lutem mė lejoni tė mos e kryej shėrbimin e detyrueshėm ushtarak, sepse ligji e ndalon qė babai, i biri dhe nipi tė kryejnė shėrbimin ushtarak nė tė njėjtėn kohė.
  I bindur qė do tė gjej mirėkuptimin tuaj, ju lutem z. Ministėr tė pranoni konsideratat e mia mė tė shquara.

  Kjo letėr ėshtė dėrguar mė tė vėrtetė nga njė i ri shqiptar nė Ministrinė e Mbrojtjes

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Tamo kuriozitete qeka,interesante.......

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  po pra interesante , po prf si shkoj muhabeti

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e prizreni31
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Te lumte o Gjysh je i pa pare !!!
  Te fala dhėndrrit

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e prizreni31
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Te lumte o Gjyshi je i parė !!!
  Te fala dhėndrrit .

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  HAhahaha sh e bukur kjo..........

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18


  Cfare familjeje.

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  mu ben cik corb se mora vesh mir ahhahahshum e bukur nje familje e lumtur haahha

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me duket shume e ngaterruar per te qene e vertet! Ose me sakt me ngjason me nje film qe titulli me kujtohet vetem italisht "Basta che funzioni!" Mjafton te funksionoj

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  edhe mua pak si e cuditshme per te qene e vertete se ai 24 vjec kurse vajzen 25 ahhahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vritet ministri sirian i mbrojtjes
  Nga vaaldr1n nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 11:20 PM
 2. Cd/dvd rw lexon po nuk shkruan
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 08:23 PM
 3. Vajza qe shkruan 14.000 SMS nė muaj
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 06:29 PM
 4. Shkruan 14.000 SMS porosi nė muaj
  Nga Tesa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 09:33 PM
 5. Leter Ministrit: Sherbimi ushtarak
  Nga daku323 nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-01-2008, 07:22 PM