Receta Gatimi

Fier, grabitet me armė banka nė qendėr tė qytetit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20

  Fier, grabitet me armė banka nė qendėr tė qytetit
  Ėshtė grabitur nė kėrcėnimin e armės filiali i Raiffessen Bank nė qendėr tė qytetit tė Fierit. Ngjarja ka ndodhur rreth orės 11:00 kur njė person i maskuar ka hyrė nė ambientet e bankės dhe i ėshtė drejtuar arkės.
  Ai ka gjuajtur momentin kur nuk kishte asnjė klient nė bankė. I ka kėrkuar paratė, punonjėset sė bankės, por ajo fillimisht ka refuzuar. Grabitėsi ka kėrcėnuar duke qėlluar me pistoletė nė ajėr.

  Nė kėto kushte punonjėsja e arkės ka mbushur njė qese me para dhe ia ka dhėnė grabitėsit i cili ėshtė larguar me shpejtėsi. Dėshmitarėt thonė se ai ka ikur qetėsisht rrugės sė tregut industrial.

  Forca tė shumta policie kanė mbėrritur nė vendngjarje dhe po mbledhin provat. Ndėrkohė ka shkuar edhe drejtori i policisė sė qarkut i lajmėruar pėr grabitjen nė mes tė ditės nė mes tė qytetit.

  Ende nuk ka asnjė tė dhėnė mbi personin qė kreu krimin, ndėrsa mėsohet se patrulla policie janė vėnė nė ēdo kryqėzim. Personat qė e kanė parė, thanė se ishte njė djalė i ri rreth tė 20-ta me maskė ngjyrė ushtarake nė fytyrė dhe me veshje normale.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  e mora vesh edhu une kete poune isha ne shkolll nuk e pash

  se po ta kisha par do ti thoja hajt ti ndjam leket bashk se do te tregoj ku je

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kartat prepaid- Banka Credins
  Nga manuel nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 12:02 AM
 2. Grabitet dhunshem nje grua
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 08:58 PM
 3. Marihuana kultivohet nė mes tė qytetit tė Shkupit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-10-2009, 12:47 PM
 4. Tirane, grabitet me maska filiali i Raiffeisen
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 06:27 PM