Receta Gatimi

Aksident tragjik nė Itali, vdesin tre emigrantė shqiptarė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20

  Aksident tragjik nė Itali, vdesin tre emigrantė shqiptarė
  Tre emigrantė shqiptarė kanė vdekur tė premten si pasojė e njė aksidenti rrugor nė Itali. Aksidenti ndodhi nė Perugia kur automjetin tip-Alfa 147 nė tė cilin udhėtonin tre shqiptarėt ka dalė nga rruga dhe ka pėrfunduar nė njė kanal duke lėnė tė vdekur nė vend tre personat.
  Mėsohet se nga aksidenti humbi jetėn 22-vjeēari Agustin Pjetri, 18-vjeēari Marjol Koni, si dhe 44-vjeēari Sadik Kurti.

  Automjeti drejtohet nga 18-vjeēari Marjol Koni dhe dyshohet se ai ka humbur kontrollin e mjetit ndėrsa po udhėtonte me shpejtėsi tė madhe.

  Mediat lokale bėnė tė ditur se aksidenti nuk ka pasur dėshmitarė dhe mund tė jetė njoftuar nga tė tjerė shqiptarė tė cilėt ishin vėnė nė kėrkim tė tre emigrantėve pasi ata nuk u pėrgjigjeshin telefonatave tė tyre.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28

  Angry

  sa gjyna

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aksident Tragjik - Futet ne korsine e gabuar!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 11:59 PM
 2. Itali, shkaterrohet banda shqiptare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2010, 03:56 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 09:21 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2009, 08:48 AM
 5. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-03-2009, 09:02 PM