Receta Gatimi

Nėna e Edi Ramės padit Sali Berishėn


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20

  Nėna e Edi Ramės padit Sali Berishėn
  Nėna e Edi Ramės vendos tė thyejė heshtjen pėrpara shpifjeve tė kryeministrit Berisha. Aneta, gruaja emri i sė cilės ėshtė pėrfolur nga kryeministri nė ēdo dalje publike i ėshtė drejtuar tw premten Gjykatės sė Lartė. Ajo ka zgjedhur rrugėn ligjore pėr tu pėrballur me njeriun qė pėr vite me radhė e ka sulmuar publikisht.
  Aneta Rama shpjegon nė padinė e saj marrėdhėniet me tė birin dhe tregon ndjesitė e njė nėne qė pėrbaltet pothuajse ēdo ditė nga politika shqiptare. "Thėniet e kumtuara prej Sali Berishės nga tribuna e Kuvendit tė Shqipėrisė janė tė krijuara prej tė akuzuarit pėr qėllimet e tij.

  “Kėto ‘fakte’ janė tėrėsisht tė pavėrteta, nuk i pėrgjigjen asgjėkund realitetit”, thuhet nė padinė e Aneta Ramės.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  mir ja ka bere komunistit , ishalla e fisin mrena

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. I venė vajzės emrin e Ina Ramės
  Nga lovee nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-03-2011, 06:17 PM
 2. Dhuna ndaj Bazes, Rama akuzon Berishėn
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 06:45 PM
 3. Rama: Koha s’punon pėr Sali Berishėn
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2009, 08:15 PM
 4. Berisha “Kėshilla” Ramės
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 07:13 PM
 5. Sali Berisha pershendet nga Youtube
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-06-2008, 11:40 PM