Dy persona kanė vdekur nė njė aksident rrugor qė ndodhi tė shtunėn nė rrugėn Kukės-Shishtavec.
Sipas informacioneve tė fundit njė automjet rrėshqiti nga akulli duke pėrfunduar nė greminė, ndėrkohė qė ende nuk dihen emrat e viktimave.

Policia u bėn thirrje drejtuesve tė automjeteve tė bėjnė kujdes dhe tė pėrdorin zinxhirėt pasi kalimi nėpėr rrugė ėshtė i vėshtirė pėr shkak tė temperaturave nėn zero.