Receta Gatimi

Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE

  Ketu jane disa foto te vjetra Te Atdheut tone! Kryesisht jane te qytetit te Shkodres!
  Nese dikush nga ju ka foto te vjetra te ndonje qyteti Shqiptar mund t'i postoje ketu.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE

  Kafja e madhe e Shkodres
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE

  Pamje e pazarit nga kalaja Rozafa
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE

  Kalaja e Rozafes
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE

  Tirana ne ditet e para te Clirimit e LIRE
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE

  Xhamia e Shkodres
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #7
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Berati ne vitin 1941
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Shume impresionante, gjithe ate ndryshim qe kane pesuar! Flm

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  shume te bukura po te ishte dhe nje here si me pare.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vintage Vienna: Wiena ne kohet e vjetra (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 11:04 PM
 2. Duke kujtuar gjėrat e vjetra,thjesht qeshim!!
  Nga ValjetaVali nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 09:49 PM
 3. Telekomedi te Vjetra ne Vite
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 11:16 PM
 4. Binjaket mė tė vjetra nė botė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 11:24 PM
 5. FIA terhiqet, 2009-ta me rregullat e vjetra
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2009, 11:16 AM