Receta Gatimi

Pyetje...mbi adresat rapidshare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e bekaudi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pyetje...mbi adresat rapidshare

  Pse po postoni linke vetem nga rapidshare,mua dhe shum te tjerve po e qet ERROR ne qdo postim te rapidshare,tung mundohuni me perparu pak

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  ka edhe linke te tjera si hotfile ,megaupload etjer .... qe kemi ne forum nga me te ndryshmet , nese deshironi postoni ne nje tem pershembull tek programet etjer . deshiron te shkarkosh nje program dhe eshte ne rapidshare ju poston dua te shkarkoj xxx program por jo nga rapidshare por nga nje lik tjeter qe deshironi ju qe te shkarkoni dhe linku tjeter do te vendoset ..... kalofsh mir !

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Ca te bejm ne se nuk shkarkon dot ti nga rapidshare, ne forum jane te postuar plot meyra per te shkarkuar nga rapidshare,dhe shumica shkarkojn nga rapidshare jo nuk shkarkojn,gjithsesi linket e vdekura ose ato qe te dalin ty error mund te raportosh tek vendi caktuar dhe ato menjeher do te rekuperohen.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihme per adresat e msn
  Nga bekaudi nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-08-2010, 12:17 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 01:26 PM
 3. PYETJE-Si mund te shkarkoj ne rapidshare
  Nga andi_pg nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2008, 01:07 AM
 4. RapidShare Happy Hours - Shkarko Falas nga RapidShare
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2008, 02:04 AM