Receta Gatimi

Armiku me i madh i njeriut?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 39
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Armiku me i madh i njeriut?

  Armiku me i madh i njeriut?

  Cili mendoni se eshte armiku me i madh i njeriu?

  Un per vete mendoje se Armiku me i madh i njeriut eshte vetvetja!dhe epshi..

  Nese nuk e mendoni si un komentoni dhe ju jepni mendimin tuaj..

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  PAdyshim qe eshte vetja e tij(moskontrolla mbi veten e tij,dmth ndikimi i te tjereve tek ai,veqanerisht kur ndihkohet nga te keqinjte)!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Plakja, koha, leku

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  vetvetja

 5. #5
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  deshira per te pasur gjithcka nen pushtetin e tij!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Urrejtja, Interesimi cka po bejne te tjeret, edhe e marrura me fjale !

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  urrejtja .. interesi .. vetvetja ... paraja ........ uni

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  armiku me i madh i njeriut...vete njeriu! qenie me te rrezikshme se njerezit ska

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  vetevetja, djalli....

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Urrejtja!

 11. #11
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Mendimi i keq..

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  kafshet e egra xD

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  armiku me i madh i njeriut ...vet njeriu

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  hasmi

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Dashuria.........

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Vete njeriu, eshte thene dhe sterthene nga te gjith

 17. #17
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  urrejtja .. interesi ... paraja ........ uni
  + Injoranca & frika , kuptohet gjenden gjithmone brenda njeriut

 18. #18
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga DMXhea Lexo postimin
  armiku me i madh i njeriut...vete njeriu! qenie me te rrezikshme se njerezit ska
  Ekzakt..

 19. #19
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  nese njeriu qenka qenie e rrezikshme ,kush ne llojin tone jane te parrezikshem........???

 20. #20
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  nese njeriu qenka qenie e rrezikshme ,kush ne llojin tone jane te parrezikshem........???
  Pse nga sa lloj perbehemi ne? qe thua ne llojin tone

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Armiku me i madh i njeriut?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 07-03-2013, 11:36 AM
 2. Molla armiku i duhanit
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 11:16 PM
 3. Vdes ‘armiku’ i parė i James Bondit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 07:08 PM
 4. Armiku i Jetės !!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 12:21 PM
 5. shqisat e njeriut
  Nga kuklla nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-07-2008, 05:37 PM