Receta Gatimi

Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 49
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?

  Kur ka qen hera e fundit qe keni qare? Dhe pse..??

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Sot ...lot gezimi

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  para 5-6 vjetesh!

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  para 5-6 vjetesh!
  Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa i pandjeshem ky

  Une sot hahahahahaha

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Se di kam harruar kur kam qar ehhehehee

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e anaSoft
  Anėtarėsimi
  Feb 2010
  Vendndodhja
  L.A/Gardena
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dje ka qene hera e fundit , arsyja ishte se mesova se shumica e njerezve qe i njoh ishin me dyfytyra . Ishte zhgenjim i madh .


  Sa me shum po i njoh njerezit, aq me shum po i dua kafshet .

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  para 2 ditesh.........

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sot para 1ore

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  ishteee... para 1 viti them...

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Me duhet ta shikoj ne ditar

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Nuk e mbaj mend ....

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  para 3 minutash ....pasi lexova te kjo fotoja


  te dua shum o e shtrenjta ime.....

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  dje! Pasi qe degjova ket' kengen;

  http://www.youtube.com/watch?v=sfvXEDzHp4k

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  sot......
  ne spital , ne urgjenc....erdhi nje burr ( 40 vjec ) ......ne gjendje te rend ....dhe vdiq ...... ato ulurimat e familjarve....ato te qara....o zot ca situate...... nuk e kisha perjetuar kurr
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga labja; 11-01-2013 mė 06:03 PM.

 15. #15
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  yyyyy po beje shume kohe,uroj te zgjas pergjithmone

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sot dhe shume

  - - - Updated - - -

  sot para nje ore

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  kur me iku mami... miss you mum.

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  sot dhe shume

  - - - Updated - - -

  sot para nje ore
  Uroj mos te jet asgje serioze Ema !!

  Un per her te fundit...kur mora vesh qe u bera teze .
  po kshu me mbushen ndonjeher syt kur mendoj per Junin tim

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  para 2 - 3 diteve nga 1 video qe pash ne yt!

  Kom kajt goxha! M'ka prek shum!

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  para 2 - 3 diteve nga 1 video qe pash ne yt!

  Kom kajt goxha! M'ka prek shum!
  mbaje veten o burr ēben keshtu....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. SMS fundit qe keni derguar!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 24-07-2018, 12:10 PM
 2. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:17 PM
 3. Hera e 1
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 08:04 PM
 4. Deshira e Fundit
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 01:27 AM
 5. Makina me e fundit
  Nga Erlindi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2009, 11:33 PM