Receta Gatimi

Jeton me Ferrari-n ne sallonin e shtepise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Jeton me Ferrari-n ne sallonin e shtepise  Holger Schubert eshte shume i dashuruar me makinen e tij e madje e mban ne sallonin e tij te pritjes, mes pikturave, librave dhe mobiljeve elegante. Edhe pse banon ne katin e dyte te nje pallati ne Los Angeles, Holger ka bere te mundur ndertimin e nje ure tre metra mes sallonit dhe rruges me qellim qe te nxjerre makinen e tij tip Ferrari nga shtepia dhe ta fuse serish ate brenda.

  Schubert, eshte nje dizenjues i njohur dhe shpenzoi 1.5 milione dollare per te realizuar kete enderr.

  Megjithate ka nje problem pasi fqinjet jane te shqetesuar per kete menyre levizjeje te makines qe mesa duket i sjell probleme.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me duket se do ja heqin ate uren qe ka bere per ta hipur ferrarin ne katin e dyte

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ehehhe Intersante kjo

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  interesante po edhe me ate fle .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ide dhe Arredime per Sallonin e Shtepise
  Nga ReniX nė forum Arkitekturė dhe Dekor
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 03:36 PM
 2. Djali qė jeton me gjysmė zemre
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-04-2011, 11:37 PM
 3. Jeton me dy zemra qė rrahin si njė!
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 11:57 AM
 4. Afėr shtėpisė xhiron jashtėtokėsorėt
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-01-2011, 06:18 PM
 5. Shitet kopja e Shtėpisė sė Bardhė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 10:54 PM