Receta Gatimi

Spo muj me instalu nje script ne HOST


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Post Spo muj me instalu nje script ne HOST

  Tung, kush mundet te me ndihmoj nuk po muj me instalu nje script ne hostin tim.
  Eshte script i madh ka me shum se 100+ flie , i kom marr i kom upload ne FTP po edhe ne MYSQL lypke dishka e ata sun e gjajsha ...
  nese naj kush kish mujt mem ndihmu ...
  ja qoj te dhenat ne PM ..

 2. #2
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  phaaa o hakera ku jeni moree . 35 veta e kan lexu as njani nje pergjigjje se dha .... :A :A :A


  Aiiii ... . po pres po press  Neee PriiTjje e SippeR

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  per kete nuk te ndihmoj dot me sa di un kur i ben upload ne FTP edhe mbaron uploadi athere duhet te hysh tek hosti dhe te shkosh aty ku i ke gjetur te dhenat e hostit ose me sakt te dhenat per FTP dhe shiko se mos e instalon ,ose mund te shkosh aty ku ben instalimet e scripteve ose ku bet ate uplodimin e fileve dhe shiko mos eshte instaluar por do thjesh nje konfigurim .

 4. #4
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Upload + konfigurim

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  keshtu mendoj un edhe keshtu kam vepruar edhe per vete qe i kam ber scriptat

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Per scriptat me licens mund te kontaktoni firmen qe keni blere, nqs ata qe jane verdall kuptohet mund te kete file qe mungojne.

 7. #7
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  okayy thnnx renii

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Java Script Fun
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 04-09-2010, 07:28 AM
 2. Script Interesant,Provojeni
  Nga kristimcs nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-09-2009, 02:11 PM
 3. PHP - Si te krijojme nje script CAPTCHA
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2008, 11:47 AM
 4. [Info] Host 1GB Falas (Apliko Tani)
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 01:26 PM