Receta Gatimi

Motorola paraqet edhe njė telefon tė menēur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20

  Motorola paraqet edhe njė telefon tė menēur
  Kompania Motorola ka paraqitur telefonin e saj tė radhės tė menēur me ekran tė ndjeshėm nė prekje i cili vihet nė funksion nga sistemi operativ Android.
  Sipas Motorolas, kjo pajisje e emėrtuar Cliq XT apo Quench synon tė organizojė porositė dhe tė sinkronizojė kontaktet pėr tė mundėsuar bisedat gjatė tėrė kohės. Pajisja ėshtė paraqitur nė kongresin “Mobile World Congress” i cili po mbahet kėto ditė nė Barcelonė.

  Quench ka ekran me diagonale prej 3.1 inēėsh, gjersa nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės do tė del nė shitje gjatė muajit tė ardhshėm.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  i mir dhe i bukur ,, por me duket delikat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nokia X2, edhe i menēur edhe i lirė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 10:48 PM
 2. Nvidia paraqet procesorin e parė quad-core pėr telefon
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2011, 10:47 AM
 3. Telefon i menēur nga Acer
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 11:46 AM
 4. T-Mobile paraqet telefonin e menēur Pulse Mini
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2010, 07:06 PM
 5. Njė gigaherc nė telefon tė menēur
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:35 PM