Receta Gatimi

Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  18

  Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?

  Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?




  Cfar menoni ju..?



 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne fakt nejemi nje komb por duhet te ber bashkimin e shteti te kosove me shqipirin

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  gjendar

  Pa dyshim qe nje komb jemi por siq e dini te gjith historia ,politika na ndau por besoj qe sa me shpejt te jemi bashk se per momentin jemi dy shtete

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e gezime
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ne jemi nje

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  1 Komb, 1 Shtet, 1 Popull dhe 1 FLAMUR KUQ E ZI !

  JEMI NJE !!!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Sa shum diskutimi jan ber per kete

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Per momentin 2 shtete,pretendojm te jemi nje

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Jemi dy shtete por njė komb,pra dy shtete Shqiptare!

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Pajtona me Atlantis

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Binjakėt lindin nė dy shtete tė ndryshme !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 11:25 PM
 2. Shqipėria drejt 4G, Kosova ka stagnuar nė 2.5 G
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 31-01-2012, 11:46 AM
 3. Fqinjėt gati pėr PayPal, Kosova e Shqipėria ende jo
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-11-2010, 08:10 AM
 4. Gjakon kosova
  Nga Shaban Cakolli nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 06:58 AM
 5. Kosova nė zi
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 01:51 PM