Receta Gatimi

Libėr pornografik pėr tė verbrit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28

  Libėr pornografik pėr tė verbrit  Ėshtė publikuar libri pornografik pėr personat e verbėr, dhe pėrveē teksteve pėrmban edhe 17 foto tė burrave dhe femrave tė zhveshur, raporton “Telegraph”.

  Libri “Tactile Minds”, pas sė cilės qėndron kanadezja Lisa Marfi, ėshtė paraparė pėr tė verbrit dhe persona me shikim tė dobėt, dhe shitet pėr 150 sterlina.

  Marfi tha se e ka bėrė kėtė libėr, pasi qė kishte vėrejtur mangėsi nė treg. Ajo theksoi se ka vepruar kēėsisoj pasi qė e kishte kuptuar se tė verbrit janė “lėnė jashtė kulturės pornografike”

  Tani dhe te verbrit nuk do ngelen mbrapa

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Dhe ēmimi nuk qenka keq ! Te shkretet, pak se nuk shikojne ate qe do blejn por do e paguajne dhe shtrenjte!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Filmi pornografik
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 09:12 PM
 2. Aplikacion nga Nokia pėr tė verbrit
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 02:24 PM
 3. 75-vjeēari xhiron film pornografik
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 11:52 AM
 4. Google Street View version pornografik
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-12-2008, 11:15 PM
 5. Liber mbi Orgazmen Femerore
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-07-2008, 10:55 PM