Windows 7 update


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Post Windows 7 update

  Receta Gatimi

  mund te me thote ndonje se ke update sduet ti bej kompiuterit
  qe Microsoft mos ma njohe windows 7 qe e kam me crak


 2. #2
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Tani, Une te siguroj qe WINDOWS 7 ti besh update te sakta dhe jo ato update qe te prishin crackimin e W7..Per mendimin tim disa Siguri(Security) mos ia bej update se mua me ane te atyreve mu bllokua LISHENCA e PC FLM!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Un nuk kam nevoj ti ruhem ketyre gjerave fale nje pakete edhe pse e kishin zbuluar ata e bera legal perseri.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Megjthė se ka njė paketė tė tillė mund tė ndodhn dėmtime tė cilat tė detyrojnė me ba formatin. Mendoj qė updetin me e blloku.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Sic tha dhe jomina, eshte mir ta bllokoni update ne windows jo origjinal! Rrezikon pak por nuk te bllokohet.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e erionberati
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ne rast se perdor loader 1.9 per ta ber windowsin legal mund ti besh pa frike update se nuk ta prish licensen
  kjo eshte e sigurt pasi e kam provuar vet disa dhjetra here

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Mendoj jepi Update,dhe une te krakuar e kam Windowsin me loader,dhe i jap update normalisht,dhe microsofti ma njeh si genuin Windowsin,updated jane shume te rendesishme per Windowsin.

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mos i merr kėto update:KB976902 dhe KB971033.nėse nuk i merr kėto 2 nuk do tė kesh probleme me microsoftin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė Azhornoni/Update Drejtuesit/Drivers nė Windows
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 11:00 PM
 2. Firefox 10 i disponueshem per shkarkim dhe update
  Nga Al Capone nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 11:30 PM
 3. Sony Leshon Update Per PlayStation 3
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 08:02 PM
 4. I azhornoni (update) shpesh here Programet?
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 09:18 AM
 5. Ndihme ne update te win 7
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 10:14 AM