Receta Gatimi

Cd/dvd rw lexon po nuk shkruan


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Cd/dvd rw lexon po nuk shkruan

  Kam win xp .Ky problem po m,ė acaron.Mė ndodh vetem ne win xp.Ju lutem mė ndihmoni!!!

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Kam win xp .Ky problem po m,ė acaron.Mė ndodh vetem ne win xp.Ju lutem mė ndihmoni!!!
  po jep me shume te dhena

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Kam win xp .Ky problem po m,ė acaron.Mė ndodh vetem ne win xp.Ju lutem mė ndihmoni!!!
  Ti e paske ne xp, ndersa une ne W7 lexon cdo cd por nuk djeg DVD-t kurse CD i djeg pa problem, kam provuar shume guida qe gjeta ne net por pa rezultat

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  e ke provuar ate qe e 3gova un tek problemi im ? Pasi qe edhe i imi ishte i ngjajshem me ket qe paske ti tani

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ka mundesi te jete demtuar shkruesi optik!

  ēfare programi perdor?

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  e ke provuar ate qe e 3gova un tek problemi im ? Pasi qe edhe i imi ishte i ngjajshem me ket qe paske ti tani
  E provova por pa rezultat.
  Ka mundesi te jete demtuar shkruesi optik!

  ēfare programi perdor?
  Shkruesi optik nė rregull.Kur kam pas win 7 nuk kisha nevoje per program po i kaloja direkt ne disc. Mbreme pėrdora CDBURNERXP E I SHKRUAJTA NE DISC filet e mia.
  Une dua te di pse nuk mund ti kaloj pa kete program?

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Provo te besh update driverat e lexuesit CD/DVD-se!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  I bej scan me driver genius po asgje .Ja emri
  hl-dt-st dvdram gh22n540

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Driver chipset quhen, shkruaj marken e PC dhe driver chipset tek google dhe te shfaqen rezultatet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza qe shkruan 14.000 SMS nė muaj
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 06:29 PM
 2. Ja se si Polici shkruan raportin (video)
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 11:13 PM
 3. Shkruan 14.000 SMS porosi nė muaj
  Nga Tesa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 09:33 PM
 4. Truri nuk ka mė sekrete, ja kodi qė lexon mendimet
  Nga Negativ nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-01-2009, 10:28 AM
 5. HELLO GILL*!! Edison Ypi shkruan................
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2008, 12:13 AM