Receta Gatimi

Pyetje per tu lidhur nga adresa IP


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Pyetje per tu lidhur nga adresa IP

  Doja te di nese mund te krijoj nje ip addres qe kur te bej remote te shtyp kete adres e te bej connect.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ne radhe te pare duhet te kesh IP Statike!

  nese e ke dinamike, mund te perdoresh aplikacione si: no-ip.com

  Ku te lejojne te shkarkosh programin e tyre, ti trasferon IP-ne tende tek ata dhe perdor IP-ne e tyre si statike.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Renix problemi eshte se ip address me del ndryshe ne cmd e ndryshe kur e kerkoj ne internet.Pra ip qe me del ne cmd ndoshta me lidh me kompaninė.Ndersa ajo ne internet eshte e kompanise.Shpresoj ta kesh kuptuar.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Menyra per te lidhur shallin
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 08:48 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 04:04 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 06:59 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM
 5. 15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-06-2008, 02:01 AM