Receta Gatimi

Free domain


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Pavli
  Anėtarėsimi
  Mar 2007
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Free domain

  Ku mund te gjej domain falas per web sitin tim

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Free domain

  Pershendetje dhe mire se vjen

  Domain falas nuk te ofron asnje shoqeri HOSTI,

  Subdomain zakonisht ne shoqerit e Free-hostit jane falas,

  ngrije nje here keshtu, nqs ke anetar, investo per nje domain.


  Reni

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Free domain

  njeri po te tregoj dishka ketu bani 40 postime ta bajn qysh don ti .om net etj http://www.shkoshiko.net/forum/ ndryshe nuk di tung

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihme per domain
  Nga Enigmatiku nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 10:16 PM
 2. Ndihme per nje domain ne windows live
  Nga arbnori45 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-09-2010, 12:20 PM
 3. Domain .al i lire per te gjithė Shqiptarėt
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-04-2010, 09:04 AM
 4. Si tė hapim domain .co.uk falas pėr 2 vite ?
  Nga Bigbrochendr nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 07:38 PM
 5. Ndihme per domain live
  Nga Loni10 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-11-2008, 07:34 PM